DANE DOTYCZĄCE INSTRUMENTÓW POCHODNYCH: INWESTORZY UWAŻAJĄ, ŻE BITCOIN BĘDZIE NADAL WYŻSZY PO 20-PROCENTOWYM WZROŚCIE

Pomimo wycofywania się z poniedziałkowych szczytów, Bitcoin pozostaje powyżej kluczowych poziomów oporu. Od czasu napisania tego artykułu, wiodąca krypto waluta handluje za 11.300 dolarów.
Niektórzy niedźwiedzie uważają, że ten rajd jest tylko odchyleniem od zakresu, w jakim BTC handlował.

Dane dotyczące instrumentów pochodnych pokazują jednak, że wielu traderów obstawia Bitcoin w kolejnych tygodniach i miesiącach.
Wybitni komentatorzy rynku zgadzają się z tym pozytywnym odczuciem, że kryptokurcja będzie nadal wyższa. Do tych wybitnych komentatorów rynku należą szef funduszy kryptograficznych i starszy analityk Bloomberga, który aktywnie zajmuje się rynkiem kryptokurantów.

BITCOIN TRADERZY OCZEKUJĄ WIĘCEJ ZWYŻKI, POKAZUJE PRZEPŁYWY OPCJI / INSTRUMENTÓW POCHODNYCH

Nawet po ostatnim rajdzie Bitcoin, nie wszyscy uczestnicy rynku są przekonani, że byk jest tutaj. Peter Schiff, dyrektor generalny Euro Pacific Capital i wybitny złoty byk, napisał na początku tego tygodnia:

“Dwa z ostatnich trzech razy #Bitcoin wzrósł powyżej 10.000 dolarów w październiku 2019 i w lutym 2020 spadł odpowiednio o 38% i 63%. Ostatni raz Bitcoin wzrósł powyżej $10,000 w maju, i spadł tylko o 15%. Dziś znów przekracza 10 000 dolarów. Jak duży będzie następny spadek?”

Dwa z ostatnich trzech razy #Bitcoin wzrósł powyżej 10.000$ w październiku 2019 i w lutym 2020 spadł odpowiednio o 38% i 63%. Ostatni raz Bitcoin wzrósł powyżej $10,000 w maju, i spadł tylko o 15%. Dziś znów przekracza 10 000 dolarów. Jak duży będzie następny spadek?

Według analizy przeprowadzonej przez prop-tradera z naciskiem na kryptokurrency, nabywcy opcji, choć są niezwykle byczy na Bitcoin i Ethereum.

14 BTC i 95.000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Opcje to kontrakty finansowe, które pozwalają kupującemu na zakup lub sprzedaż aktywów po określonej cenie w określonym czasie.

Przedsiębiorca napisał o opcjach przepływów pieniężnych, wyjaśniając znaczenie, jak puty są “nieubłaganie sprzedawane wśród zasadniczo wszystkich terminów zapadalności”:

“Przepływy opcji na #BTC i #ETH jest jednostronny. Puts są nieustannie sprzedawane wśród zasadniczo wszystkich terminów zapadalności. Rynek wycenia się albo w ramach kontynuacji runu byczego albo konsolidacji. Bez obaw.”

WYBITNI KOMENTATORZY RYNKU ZGADZAJŠ SIĘ

Analiza instrumentów pochodnych BTC przeprowadzona przez Pera Juliena wydaje się być w większości bycza. Na szczęście, wybitni komentatorzy rynku są zgodni.

Dan Morehead i Joey Krug – prowadzący czołowy fundusz kryptoński Pantera Capital – napisali w marcu następujący komentarz. Uważają oni, że zwiększone drukowanie pieniędzy przez banki centralne potencjalnie zwiększy Bitcoin przeszłości 20.000 dolarów do końca 2020 roku lub na początku 2021 roku:

“Teraz, gdy jesteśmy w trylionach, deficyt po prostu musi mieć pozytywny wpływ na cenę rzeczy, które nie są kwantytatywnie łatwe – akcje, nieruchomości, krypto waluta w stosunku do ceny pieniądza. Inaczej mówiąc, kurs krzyżowy BTC/USD będzie rósł. Cena Bitcoin może ustanowić nowy rekord w ciągu najbliższych dwunastu miesięcy.”

Ten optymizm został powtórzony przez innych komentatorów rynku, takich jak Mike McGlone, starszy analityk rynku towarowego w Bloomberg Intelligence. Mike McGlone, starszy analityk rynku towarowego w Bloomberg Intelligence. Twierdził on, że z punktu widzenia wykresów, łańcucha i zasadniczego punktu widzenia, BTC jest skłonny iść wyżej.